Інноваційні технології

Воркшоп

Для учнів 9 класу було організовано круглий стіл «Божі чесноти: віра, надія, любов як надприродний дар». Під час колективного воркшопу учні вчились знаходити ознаки кожної з чеснот та називали шляхи їх зміцнення.


Ігрові технології

Лепбук


     Що таке лепбук? Це слово утворене із двох англійських слів: «леп» – коліно, «бук» – книга», тобто, книга на колінах. По суті, Лепбук – порівняно новий засіб навчання з Америки. Він являє собою папку або іншу міцну картонну основу, на яку наклеєні маленькі книжки (мінікніжки – прості і фігурні, у вигляді кишеньок, гармошок, фігурок, стрілок і т.д.), в яких організовано і записано досліджуваний матеріал. Було б навіть правильніше визначити лепбук не як засіб навчання, а як особливу форму організації навчального матеріалу. 
Виготовляємо лепбук:
  1. Насамперед, визначимося з темою нашого творіння.
  2. Малюємо ескіз лепбука, визначаємо, якої форми він має бути, скільки розворотів міститиме, а також з яких змістових розділів буде складатися.
  3. Визначаємо форму і місце всіх вкладених матеріалів: кишеньок, міні-книжечок, віконечок і т.д. (Безліч шаблонів можна знайти в інтернеті, хоча можна створити і свої)
  4. Робимо картонну основу. Використовую листок картону А3, хоча цілком може підійти звичайна картонна папка для паперу. Оформляємо її.
  5. Готуємо всі вставні матеріали.
  6. Клеїмо їх всередину папки.


Немає коментарів:

Дописати коментар